OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA IV NIEDZIELĘ ADWENTU– 21 GRUDNIA 2014R.

1. Zapraszam wszystkich na ostatnie w tym roku Roraty w poniedziałek i wtorek o godz. 17.00. Wyrażamy wdzięczność tym wszystkim, którzy przez udział w Roratach przygotowywali się na przeżywanie Tajemnicy Wcielenia Syna Bożego.

2. Spowiedź przed  świętami będziemy jeszcze we wtorek o godz. 18.00 po roratach. Zachęćmy naszych bliskich, byśmy wszyscy  pojednali się z Bogiem. W święta spowiedzi nie będzie.

3. W święta Msze św. będą sprawowane tak jak w latach ubiegłych, czyli święta rozpoczniemy najpierw pasterką o godz. 22.00 we Wróblewie a potem o północy w kościele parafialnym. W pierwszy dzień świąt będzie jeszcze tylko Msza św. o godz. 12.00 w Trutnowach. W drugi dzień świąt- Msze św. tak jak w niedzielę.

4. W tym tygodniu Msze św. będą sprawowane  w następujących intencjach:
•  dzisiaj w niedzielę:

• o godz. 8.30- za ++ Józefę, Stefana, Edwarda, Kazimierza JUREK
  • o godz. 12.00 –za ++ Jadwigę i Kazimierza Jamróz oraz ++ Józefę i Bronisława Borkowskich
    o godz.10.30( Wróblewo) – o zdrowie i opiekę Bożą

• ·w poniedziałek: o godz. 17.00 – w intencji wszystkich, którzy chodzili na roraty
    • ·we wtorek: o godz. 17.00- za +Mariana Stolarek w 30-tym dniu po śmierci
    • ·w Wigilię Pasterka:
    • o godz. 22.00 we Wróblewie – za Parafian
    • o godz. 24.00 w Trutnowach  – za Parafian
    • ·w I Święto: o godz. 12.00 – Msza św. chrzcielna
    • ·w II- Święto :

o godz. 8.30- intencja wolna

• o godz. 12.00 – intencja wolna
    o godz.10.30( Wróblewo) – za ++ rodziców Klarę i Feliksa o raz o Boże błogosławieństwo dla rodziny.

w następną niedzielę (28.12.br.):

• o godz. 8.30- za +Irenę, Stanisława, Józefa Owsianka

godz. 12.00 –intencja wolna
o godz.10.30( Wróblewo) – dziękczynno-błagalna za miniony rok z prośbą o błogosławieństwo Boże na Nowy 2015 Rok.

5. Serdecznie zapraszam na jasełka o Bożym Narodzeniu, które przygotowała nasza schola w pierwszy dzień świat  na godz. 16.00 do kościoła parafialnego.

6. Próba przed jasełkami dzisiaj godz.. 16.00 w kościele.

7. W zakrystii można nabyć jeszcze świece Caritasu na stół wigilijny oraz opłatki.

1. 8.  Zaraz po świętach rozpocznie się w naszej parafii wizyta duszpasterska czyli kolęda według następującego porządku:
  • w  sobotę 27.XII: Wróblewo, od godz.10.00 (od Rodziny Kwaśnica do Rodziny Benedyk)
  • w poniedziałek 29.XII: Wróblewo, od godz. 12.00 (od Rodziny Grabarek, Pacholskich, Pawłowicz itd. do Rodziny Czeczotko).
  • we wtorek 30.XII: Stanisławowo od godz. 12.00  (początek u Rodziny Czech).

Szczegółowy program kolędy jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i na naszej parafialnej stronie internetowej (parafiatrutnowy.pl).

9. Na dzisiejszą niedzielę kościół został posprzątany przez rodzinę nowożeńców. Za wszelkie przejawy troski o świątynię serdecznie dziękuję. Na najbliższą niedzielę proszę o przygotowanie świątyni przez rodzinę Pana Krzysztofa Kozieł.

10. Komunikaty policji o przestępstwach dokonywanych na wnuczka oraz zasadności używania przez pieszych elementów odblaskowych.