OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II NIEDZIELĘ PO NARODZENIU PAŃSKIM – 4 STYCZNIA 2015R.

1. We wtorek  6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Świętem Trzech Króli. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę. Po wszystkich Mszach św. poświęcenie kredy i kadzidła.
  2. W przyszłą niedzielę 11 stycznia br. –Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny Okres Bożego Narodzenia.
  3. Wizyta duszpasterska czyli kolęda w tym tygodniu wg następującego porządku:
  • w poniedziałek  (05.01.) Trutnowy (Kolonia i Krzyżówki) od godz. 10.00:                                                                          (początek u Rodziny Płatkowskich);
  • w środę (07.01.) Trutnowy „jedynka” od godz. 14.00 „Barak” –początek u Państwa Cichorz, ZR, ul. Ziemiańska: „Ranczo”, Bliźniak /państwo Robaczewscy  i pozostali/,ul. Łokietka 29 /zakończenie u p. Owsianko/);
  • w czwartek (08.01.) Trutnowy „jedynka” od godz. 14.00: ul. Łokietka: domki i                                blok 17:(od Rodziny Drozdowskich do Rodziny Jaskulskich);
  • w piątek (09.01.) Trutnowy „jedynka” od godz. 14.00: ul. Łokietka 9 i 11 oraz                                                                                        dom Rodziny Ambroziak;
  • w sobotę (10.01.) Trutnowy ul. Kasztanowa od godz. 10.00.

4. W tym tygodniu Msze św. będą sprawowane  w następujących intencjach:

1. •  dzisiaj w niedzielę:
  • o godz. 8.30- za++ Jana, Bogumiłę, Andrzeja                                                                   o godz. 12.00 – za+ +Alfreda, Juliana, Antoniego Szczepańskiego                                               o godz.10.30( Wróblewo) – za ++ Magdalenę, Franciszka Myszk i Agnieszkę Hinz
  • · w Uroczystość Trzech Króli (wtorek):
    • o godz. 8.30 – za ++ Albina, Henryka, Kazimierza, Michalinę BIELAK
    • o godz. 12.00 – o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ewy i Darka w rocznicę ślubu.
    • o godz. 10.30 (Wróblewo) – za ++Helenę w rocz. śmierci i  Franciszka Wolszczak
    • ·w sobotę o godz. 17.00- o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Władysławy Duszyńskiej z okazji 60-tych urodzin.
    • ·w następną niedzielę (11.01.2015.):
      • o godz. 8.30 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Władysławy z okazji 81-ych urodzin
      • o godz. 12.00  – intencja wolna
      • o godz. 10.30 (Wróblewo)- za +Zofię Kramek w 4 rocznicę śmierci

5.  Zapraszam na jasełka, które wystawi nasza parafialna schola we Wróblewie w niedzielę 11 stycznia bezpośrednio po Mszy św. o godz. 10.30.                                                                        6. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na naszych parafian ze Stanisławowa, którym spalił się dom. Za wszelkie ofiary w imieniu tych rodzin składam serdeczne Bóg zapłać!                         7.  Na dzisiejszą niedzielę kościół został posprzątany przez rodzinę Pani Anieli Łobaczewskiej. Za wszelkie przejawy troski o świątynię serdecznie dziękuję. Na najbliższą niedzielę proszę o przygotowanie świątyni przez rodzinę Pana Gintera Zonek.