Ogłoszenia Duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła – 05. 07. 2015 r.

1.W tym tygodniu w Kalendarzu Liturgicznym będziemy obchodzili:
jutro – wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
w środę – wspomnienie Św. Jana z Dukli, prezbitera
w sobotę – święto Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy, jest to dzień imienin, będącego w spoczynku, Papieża Benedykta XVI;

2. Serdecznie dziękujemy naszym Parafianom i Gościom za pięknie i wspólnie przeżyty Odpust ku czci Św. Ap. Piotra i Pawła. Ks. Dziekanowi dziękujemy za „Słowo Boże” i odprawienie „Sumy odpustowej”, pozostałym kapłanom za wspólną modlitwę. Dziękujemy zespołowi „Redzanie” i orkiestrze dętej za upiększenie naszego odpustu a wszystkim Gościom za wspólną modlitwę i piękne, wspólnie przeżyte chwile. Za przybycie dziękujemy Panu Wójtowi. Naszym Parafianom dziękujemy za przygotowanie kościoła, za kwiaty, za piękną procesję i wspólną modlitwę. Szczególne podziękowanie kierujemy do tych, którzy przygotowali spotkanie na naszym parkingu. Dziękujemy za ciasta, za „żurek” i „leczo” oraz za przygotowanie miejsca spotkania. To podziękowanie składamy na ręce Pani Sołtys Bożeny. Pani Katarzynie dziękujemy za „stół” na Plebanii dla Kapłanów. Panu Bogu niech będą dzięki za wszystko i Wszystkich! Nade wszystko za Wasze pełne dobroci i miłości serca. „Bóg zapłać”!!!

3. Wczoraj nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina P. Sławomira i Katarzyny Jedlikowskich. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”! Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypada rodzinie P. Waldemara i Anny Maciejak.

4. Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa niedzielnego”

Intencje Mszy Świętych

Niedziela:– 05. 07.