Ogłoszenia Duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła – 27.06.2021r. r.

1. Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła. Przypominamy, że do końca czerwca odprawiamy po Mszy św. wieczornej nabożeństwo „Czerwcowe” ku czci NSPJ.

2. W tym tygodniu w „Kalendarzu Liturgicznym” będziemy obchodzili:
– jutro wspomnienie Św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
– we wtorek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła;
– w sobotę Święto Św. Tomasza, apostoła.

3. W tym tygodniu przypadają „Dni Eucharystyczne”: I Czwartek; Piątek i Sobota miesiąca.

4. Spotkanie Żywego Różańca i wymiana tajemnic, odbędzie się w środę po wieczornej Mszy św.

5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii obchodzimy Uroczystość Odpustową ku czci Św. Apostołów Piotra i Pawła. Uroczysta suma odpustowa wraz z procesją zostanie odprawiona o g. 1300 !

6. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią nasz odpust parafialny w tym roku zostanie poprzedzony Rekolekcjami o Świętym Józefie, ponieważ obchodzimy Rok Św. Józefa. Rekolekcje przeprowadzi O. Andrzej Korda, ze Zgromadzenia Księży Oblatów Maryi Niepokalanej.

7. Rekolekcje o Świętym Józefie rozpoczniemy w środę Mszą św. z nauką o g. 1800. Na zakończenie Apel Maryjny.
W czwartek o g. 900 w Trutnowach Msza św. z nauką; a o g. 1800 w Wróblewie Msza św. z nauką i na zakończenie Apel Maryjny.
W piątek i sobotę o g. 900 Msza św. z nauką oraz wieczorem o g. 1800 Msza św. z nauką i na zakończenie Apel Maryjny.
W piątek z racji rekolekcji, ale także Dni Eucharystycznych, O. Misjonarz Andrzej odwiedzi naszych chorych. Odwiedziny rozpoczną się od. g. 1030! Chorych zgłaszamy do czwartku.

8. Nasz kościół na pełnie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała P. Alicja Perzyńska. Składamy jej serdeczne „Bóg zapłać”! Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypada rodzinie P. Krzysztofa i Katarzyny Kowalskich.

9. Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa niedzielnego”.

Niedziela: – 27. 06. – (XIII Niedziela Zwykła)
830 1) SEKUNDYCJA – Ks. Michał Czyż – Za Parafian
2) ++ Jana, Dariusza, Apolonię, Leona Mielewczyk
1030 (Wróblewo) ++ Ewę Mokwa w I r. śmierci oraz Antoniego, Irenę i Władysławę