Ogłoszenia Duszpasterskie – XXII Niedziela Zwykła – 29.08.2021r. r.

1. Dzisiaj przypada XXII Niedziela Zwykła.

2. W środę – 1. września – nasze dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny i katechetyczny. Z tej okazji wszystkim dzieciom, młodzieży, rodzicom, nauczycielom, wychowawcom i katechetom, życzymy obfitych łask Bożych i opieki Ducha Świętego.

3. W tym tygodniu przypadają „Dni Eucharystyczne”: Pierwszy Czwartek” , „Pierwszy Piątek” i „Pierwsza Sobota” miesiąca.
Naszych chorych po wakacyjnej przerwie odwiedzimy w piątek – 3. września – w godzinach przedpołudniowych. Jednak ze względu na zagrożenie pandemią coronawirusa odwiedzimy tylko tych chorych, których rodziny o to poproszą. Chorych zgłaszamy telefonicznie, w zakrystii lub w biurze parafialnym.

4. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie „Żywego Różańca”; a w piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

5. W sobotę – 04. 09. br. – w Cedrach Wielkich odbędą się „DOŻYNKI GMINNE”, które rozpoczną się Mszą św. dziękczynną za zbiory w kościele Św. Aniołów Stróżów o g. 1300!

6. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o g. 1200 zapraszamy najmłodsze dzieci i prosimy o przyniesienie „plecaków – tornistrów” z przyborami szkolnymi. Zostaną one uroczyście poświęcone, a dzieci otrzymają specjalne błogosławieństwo!

7. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina Młodej Pary Bodo – Treder. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”! Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypada rodzinie Stanisława i Haliny Ciszewskich.

8. W przyszłą niedzielę przed naszymi kościołami odbędzie się zbiorka do puszek, przeznaczona na pomoc dla Afganistanu i uchodźców z tego kraju.

9. Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa Niedzielnego”.

Niedziela: – 29. 08. – (XXII Niedziela Zwykła)
830 + gregorianka – Ks. Krzysztofa Zdrojewskiego (29)
1030 (Wróblewo) + Grzegorza Miazgowicz
1200 ++ Annę w 2 r. śmierci i Władysława Ciszkowskich; Mariana Ciszkowskiego, Ryszarda Matuśkiewicz oraz jego rodziców: Mieczysława i Helenę
1400 CHRZEST: Antonina Tymoszuk

830 + gregorianka (30) koniec!

1800 dziękczynna w 70 r. urodzin Jerzego – int. od żony Ireny oraz syna Sebastiana i Ewy

1800 dziękczynna w 66 r. urodzin Ks. Proboszcza

1800 (Wróblewo) o Boże błogosławieństwo dla Wandy z okazji urodzin

1800 + brata Antoniego Wojewódka