Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła – 26.09.2021r. r.

1. Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła – obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

2. Od piątku rozpoczyna się miesiąc październik, który jest miesiącem Różańca Św. Nabożeństwa Różańcowe” będziemy odprawiali: w dni powszednie różaniec w łączności z Mszą św. wieczorną o g. 1800W niedziele różaniec będziemy odmawiali 20 minut przed każdą Mszą św.

3. W „Kalendarzu Liturgicznym” będziemy w tym tygodniu obchodzili:
– jutro wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, prezbitera;
– we wtorek wspomnienie Św. Wacława, męczennika;
– w środę Święto Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała;
– w czwartek wspomnienie Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła;
– w piątek wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła;
– w sobotę wspomnienie Św. Aniołów Stróżów.

4. W tym tygodniu przypadają „Dni Eucharystyczne”: Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. Naszych chorych odwiedzimy w piątek w godzinach przedpołudniowych. Jednak zgodnie ze wskazaniem duszpasterskim chorych będziemy odwiedzali na ich wyraźne zaproszenie.

5. W środę na Mszę św. wieczorną o g. 1800 zapraszamy „Żywy Różaniec”. Po Mszy św. spotkanie i wymiana tajemnic.

6. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina „Młodej Pary”: Gajewski – Szwed. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”! Na następny przygotowanie kościoła przypadnie rodzinie P. Stanisława i Ewy Pankiewicz.

7. Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa Niedzielnego”.

8. Wczoraj na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. Piotra Bendzmer, zamieszkałego Wróblewo 2. Zmarły Piotr przeżył 23 lata. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.
                                                       Wieczny odpoczynek …

Niedziela: – 26. 09. – (XXVI Niedziela Zwykła)
830 ++ Stanisławę, Józefa, Zygmunta, Edwarda Ciach oraz córkę Aleksandrę Karnat
1030 (Wróblewo) dziękczynna po zebraniu plonów „Dożynki” dla Sołectwa Wróblewo (i o łaskę zdrowia)