Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela – 01.01.2023 – Nowy Rok

ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

1. W piątek – 6 stycznia – przypada uroczystość Objawienia Pańskiego – „Trzech Króli”. Poświęcenie kredy w czasie każdej Mszy św., które odprawimy jak w niedzielę. Ofiary z tego święta są przeznaczone na potrzeby misji świętych.

2. Od jutra rozpoczynamy w naszej parafii „Odwiedziny Duszpasterskie” – tzw. KOLĘDY”. Szczegółowy rozkład kolęd jest wywieszony w naszych gablotach a także umieszczony na naszej internetowej stronie parafialnej (u góry po lewej stronie lub kliknij Tutaj.)

3. W tym tygodniu przypadają „Dni Eucharystyczne” – Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Naszych chorych odwiedzimy w miesiącu lutym !

4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Święto Chrztu Pańskiego. Niedziela ta kończy okres Narodzenia Pańskiego. W Liturgii rozpocznie się Okres Zwykły – „w ciągu roku” !

5. Ze względu na „Odwiedziny Duszpasterskie” zmienia się porządek odprawiania Mszy św. w dni powszednie w miesiącu styczniu. Msze św. będą odprawiane na czas „Kolęd” o g. 830 rano. W soboty wieczorem i w niedziele Msze św. bez zmian!

6. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina P. Sebastiana i Moniki Sawickich. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”! Na  następny tydzień przygotowanie kościoła przypada rodzinie P. Sebastiana i Moniki Marcińskich.

Niedziela: – 01. 01. – NOWY ROK  Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
830 dziękczynna za miniony Rok 2022 z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny  Grzyb i Kerlin na Nowy Rok 2023 i o opiekę Matki Najświętszej – Królowej Rodzin
1030 (Wróblewo) ++ Rodziców: Teresę i Augustyn; braci: Jerzego i Jacka; oraz śp. tatę Andrzeja
1200 Za Parafian