Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021r.

1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy Okres Bożego Narodzenia. W Liturgii rozpoczyna się Okres Zwykły („w ciągu roku”).

2. Przypominamy, że w miesiącu styczniu Msze św. w dni powszednie odprawiamy o g. 830 !
W soboty Msza św. z formularza niedzielnego o g. 1800.

3. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina P. Jana i Jadwigi Majewskich. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”! Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypada rodzinie P. Tadeusza i Marii Kanieckich.

4. Kończy się okres Bożego Narodzenia w Liturgii, ale kolędy będziemy jeszcze śpiewali do święta M. B. Gromnicznej. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że czas świąteczny mogliśmy przeżywać w tak pięknie przystrojonym kościele! Państwu Brylowskim dziękujemy za choinki. Panom: Andrzejowi i Mariuszowi Tymoszuk oraz Tomaszowi Solarz za wycięcie i przywiezienie choinek ! Panom: Markowi Gryglewiczowowi, Zbigniewowi Korytnickiemu, Przemysławowi Woźniak i Grzegorzowi Mielewczyk za obsadzenie, ustawienie i pomoc przy wystroju choinek. Paniom: Ewie Tymoszuk i Bożenie Myszk oraz młodzieży: Maciejowi, Błażejowi i Igorowi za ustawienie i przystrojenie żłóbka oraz ogólne przygotowanie kościoła.
Nade wszystko dziękujemy naszej wspólnocie parafialnej oraz przybyłym gościom za wspólnie przeżyte święta i życzymy wszystkim opieki „Bożej Dzieciny” na cały Nowy Rok 2021!

5. Od przyszłej niedzieli w całym Kościele rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Tegorocznym hasłem są słowa: „ Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”. Wiernych zapraszamy do wspólnej modlitwy o Dar Jedności.

6. Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa niedzielnego”.

Niedziela: – 10. 01. – (Niedziela Chrztu Pańskiego )
830 ++ Albina i Kazimierza Bielak
1030 (Wróblewo) dziękcz. w 60 r. urodzin bliźniaków: Anzelma i Juliusza
1200 + gregorianka za śp. Kazimierza Piankowskiego (2)