Ogłoszenia Duszpasterskie – XXIV Niedziela Zwykła – 12.09.2021r. r.

1. Dzisiejsza XXIV Niedziela Zwykła rozpoczyna „Tydzień Wychowania” oraz kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Pamiętajmy o nich w naszych codziennych modlitwach.

2. W tym tygodniu w „Kalendarzu Liturgicznym” będziemy obchodzili:
– jutro wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła;
– we wtorek ŚWIĘTO Podwyższenia Krzyża Świętego;
w środę wspomnienie NMP Bolesnej;
– w czwartek wspomnienie Św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa;
– w sobotę ŚWIĘTO Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

3. W piątek na Mszę św. o g. 1800 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie.

4. W przyszłą niedzielę – 19 września – przypada Dzień modlitw w intencji Środków Społecznego Przekazu. Na Mszę św. o g. 1200 zapraszamy rodziców i dzieci, które w tym roku szkolno-katechetycznym mają przystąpić do I Komunii Świętej. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne.

5. W dzisiejszą niedzielę o g. 1400 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za zbiory – „Dożynki” dla Sołectw: Miłocin, Stanisławowo i Trutnowy.
Natomiast za dwa tygodnie w Wróblewie w czasie Mszy św. o g. 1030 „Dożynki” dla Sołectwa Wróblewo !

6. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina P. Marii i Marka Chęcińskich. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać” Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypada rodzinie P Ireny i Jerzego Chęcińskich.

7. Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa Niedzielnego” .

Niedziela: – 12. 09. – (XXIV Niedziela Zwykła)
830 ++ Henryka i Genowefę Kudelskich oraz Jana i Konstancję Kamińskich
1030 (Wróblewo) ++ rodziców: Stanisławę, Zygmunta Mokwa i siostrę Grażynę
1200 ++ Józefę, Andrzeja, Stanisława i Franciszkę