Ogłoszenia Duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła – 19.09.2021r. r.

1. Dzisiaj przypada XXV Niedziela Zwykła – „w Ciągu Roku”. Jest to światowy dzień modlitw w intencji Środków Społecznego Przekazu.
Natomiast w przyszłą niedzielę – 26 września – przypadnie 107. światowy dzień Migranta i Uchodźcy.
Dzisiaj także 175. rocznica Objawienia Matki Bożej w La Salette (19 września 1846).

2. W tym tygodniu w „Kalendarzu Liturgicznym” będziemy obchodzili:
– jutro – wspomnienie Św. męczenników: Andrzeja Kim Teagon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy;
– we wtorek – Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
– w czwartek – wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

3. Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy na Mszę św. dzisiaj o g. 12 00 . Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne w naszym kościele, dotyczące przyszłorocznej uroczystości I Komunii Św.!

4. Panu Bogu Wszechmogącemu, niech będą dzięki za tegoroczne zbiory i za „dar życia” każdego rolnika. Dziękujemy wszystkim rolnikom za ich codzienny trud i ciężką pracę.
Mszę św. dziękczynną po zbiorach – „Dożynki” – dla Sołectw: Miłocin, Stanisławowo i Trutnowy odprawiliśmy w ubiegłą niedzielę o godz. 14 00 w Trutnowach. Natomiast za tydzień w niedzielę o g. 10 30 w Wróblewie Msza św. dziękczynna po zbiorach – „Dożynki” – dla Sołectwa: Wróblewo.

5. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina P. Ireny i Jerzego Chęcińskich. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”. Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypada rodzinie „Młodej Pary: Szwed – Gajewski.

6. Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa Niedzielnego”.

Niedziela: – 19. 09. – (XXV Niedziela Zwykła)
830 ++ Rodziców: Anielę i Józefa Sulej oraz siostrę Kazimierę Bator
1030 (Wróblewo) dziękczynna w 10 r. ślubu Katarzyny i Przemysława
1200 dziękczynna w I r. ślubu Magdaleny i Adriana Peters z prośbą o Boże błog. i opiekę dla ich córeczki Matyldy Marii oraz CHRZEST Matyldy Marii

830 o łaskę zdrowia dla Barbary, Wiesławy, Doroty i Ks. Stanisława Cieniewicza

830 ++ Za Dusze w czyśćcu cierpiące i w pewnej intencji
(1800 Sakrament Bierzmowania w Giemlicach) !

1800 ++ Zmarłych rodziców: Eugenii i Wacława Miklewicz

900 (Wróblewo) w intencji Bogu wiadomej

1600 ŚLUBNA: Katarzyna Szwed – Mateusz Gajewski
1800 Dziękcz. za odeb. łaski i dar Antosia z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B. dla całej rodziny