Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego – 09.01.2022r.

1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy Okres Bożego Narodzenia. W Liturgii rozpoczyna się Okres Zwykły („w ciągu roku”).

2. Przypominamy, że w miesiącu styczniu Msze św. w dni powszednie odprawiamy o g. 830 !
W soboty Msza św. z formularza niedzielnego o g. 1800.

3. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią od środy – 12. stycznia – będziemy odprawiali o g. 1700 Msze św. w kościele zamiast „Odwiedzin Duszpasterskich” dla poszczególnych części ulic oraz wiosek naszej parafii. Szczegółowy plan jest wywieszony w naszych gablotach i podany na stronie internetowej.

4. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina P. Kozyra. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”!
Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypada P. Renacie Wolszczak.

5. Kończy się okres Bożego Narodzenia w Liturgii, ale kolędy będziemy jeszcze śpiewali do święta M. B. Gromnicznej. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że czas świąteczny mogliśmy przeżywać w tak pięknie przystrojonym kościele!
Nade wszystko dziękujemy naszej wspólnocie parafialnej oraz przybyłym gościom za wspólnie przeżyte święta i życzymy wszystkim opieki „Bożej Dzieciny” na cały Nowy Rok 2022!

6. Od przyszłej niedzieli w całym Kościele rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Tegorocznym hasłem są słowa: „ Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon”. Wiernych zapraszamy do wspólnej modlitwy o Dar Jedności.

7. Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa niedzielnego”.

8. Zmarł śp. Jan Antoni Bogun, ostatnie lata zamieszkały Gdańsku, ale pochodzący z naszej parafii. Jego pogrzeb odbędzie się w środę o g. 1100 w Trutnowach. Zmarły przeżył 76 lat.
Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.
                                           Wieczny odpoczynek …

Niedziela: – 09. 01. – (Święto Chrztu Pańskiego )
830 ++ Albina – w 50 r. śmierci – oraz Kazimierza Bielak
1030 (Wróblewo) dziękczynna za miniony rok z prośbą o Boże błog. na Nowy Rok 2022 dla: Zosi, Jasia, Oli i Łukasza
1200 Za Parafian

830 o zdrowie i powrót do sił dla Teresy Wójtowicz oraz o B. błog. dla siostry Danusi w 80 ur.

830 + Mariusza Halikowskiego w I r. śmierci

830 o potrzebne łaski dla Sióstr Zmartwychwstanek z Rumi i Wejherowa
1700 (Wróblewo) Msza św. Kolędowa – Wróblewo I

1700 (Wróblewo) Msza św. Kolędowa – Wróblewo II