Ogłoszenia Duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła – 13. 02. 2022 r.

1. Dzisiaj VI Niedziela Zwykła.

2. W „Kalendarzu Liturgicznym” VI Tygodnia Zwykłego będziemy obchodzili:
– w poniedziałek: ŚWIĘTO – Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy;
w czwartek: wspom. dow. – Św. Siedmiu Założ. Zakonu Serwitów NMP.

3. Jutro, 14 lutego, przypadają tzw. „Walentytnki”. O g. 830 odprawimy Mszę św. Za Parafian. Będziemy się tym razem modlili za małżonków, narzeczonych, czy żyjących w związkach niesakramentalnych. Polecimy też Bogu Ojcu wszystkich zakochanych, szczególnie młodzież.

4. Rozpoczynają się ferie zimowe, które potrwają do 27 lutego. Naszym dzieciom i młodzieży szkolnej życzymy dobrego, bezpiecznego wypoczynku oraz polecamy ich Bożej Opatrzności i opiece NMP.

5. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała P. Alicja Wesołowska. Składamy jej serdeczne „Bóg zapłać”! Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypada rodzinie P. Jadwigi Kwir.

6. Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa niedzielnego”.

Niedziela: – 13. 02. – (VI Niedziela Zwykła )
830 ++ Mariannę w 20 r. śmierci, Stanisława, Krzysztofa oraz zmarłych z rodziny Młodochowskich i Grzelak
1030 (Wróblewo) dziękcz. za otrzymane łaski i zdrowie w rodzinie oraz o opiekę Najśw. Maryi
1200 dziękczynna z okazji 90 r. urodzin Leokadii Morzyńskiej