Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła – 13.11.2022 r.

Światowy Dzień Ubogich

1. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Ubogich ustanowiony przez Ojca Świętego Franciszka.
Dzisiaj także Światowy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołami odbywa się zbiórka do puszek przeznaczona na ten cel.

2. W przyszłą niedzielę – ostatnią niedzielę „Roku Kościelnego” – przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W naszej parafii będziemy gościli Ks. Kleryka, który będzie głosił Słowo Boże, rozprowadzał materiały duszpasterskie i który zbierze ofiary na nasze Seminarium Duchowne. Bowiem „taca” w przyszłą niedzielę w całości jest przeznaczona na Gdańskie Seminarium Duchowne. Polecamy ją ofiarności naszych parafian!

3. W tym tygodniu w „Kalendarzu Liturgicznym” będziemy obchodzili:
– w środę wspomnienie NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia;
w czwartek wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
w piątek wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

4. III Mszę Św. Wspólną za Zmarłych – odprawimy w naszej parafii w piątek – 18. 11. br. o g. 1800 w Trutnowach.

5. W środę – 16. 11. br. przypada w naszej parafii coroczna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Na wspólną Adorację zapraszamy od g. 800 do g. 1800 !

6. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina P. Grzegorza i Kamili Dereszkiewicz. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”! Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypada rodzinie P. Ziemowita i Małgorzaty Tyczyńskich.

7. Za tydzień po Mszy św. o g. 1200 spotkanie rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

8. Od przyszłego czwartku Msze św. w Wróblewie do wiosennej zmiany czasu będziemy odprawiali o g. 1700 !!! W Trutnowach Msze św. w dni powszednie bez zmian – o g. 1800.

9. Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa Niedzielnego” .

Niedziela: – 13. 11. – (XXXIII Niedziela Zwykła)
830 ++ Józefa Bzdzikot w 14 r. śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodzin: Bzdzikot i Boryczka.
1030 (Wróblewo) dziękczynna w 35 r. ślubu Renaty i Krzysztofa Pawłowicz
1200 ++ Rodziców: Stanisława i Franciszkę Cholawskich

830 ++ Rozalię i Jana Zoń

1800 ++ męża Ryszarda Myszk, z rodziny: Myszk, Dargacz, Kiełbicki, Leszczyński, Gromadziński i wszystkich znajomych