Transmisja Mszy Świętej z Naszego Kościoła

W związku z sytuacją związaną z epidemią koronawirusa postanowiliśmy umożliwić duchowe uczestnictwo Naszym Parafianom we Mszach Świętych relacjonowanych z Naszego Kościoła.

Aby to zrobić trzeba kliknąć na link znajdujący się na dole wpisu. Aby oglądać relację, ok.10 – 15 minut przed mszą pojawi się ikonka ze zdjęciem naszego Kościoła, na którą trzeba również kliknąć.

kosciol_gal

Wówczas rozpocznie się relacja.

STRONA RELACJI Z KOŚCIOŁA

Jest to przekierowanie do prywatnego kanału, na którym znajdują się występy scholi parafialnej z poprzednich lat.

Następna relacja, odbędzie się w Niedzielę Zmartwychwstania Pañskiego o 12-tej

Ze względu na obowiązki służbowe, nie będzie relacji w drugi dzień świąt.

(Przy okazji – obciążenie łączy jest bardzo duże, więc u siebie też możecie mieć „zacięcia”)
Jeszcze jedna prywatna prośba do których przeczytają ten post – proszę nie dzwonić czy esemesować do mnie w trakcie, lub bezpośrednio przed relacją, ponieważ przesył robię z mojego telefonu 🙂 . Zbyszek Korytnicki.