Ogłoszenia Duszpasterskie – V Niedziela Wielkiego Postu – 29.03.2020 r.

1. Nabożeństwa wielkopostne odprawiamy indywidualnie lub rodzinnie w naszych domach.

2. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa,zwana także Niedzielą Męki Pańskiej. Jest ona pamiątką uroczystego wjazdu P. Jezusa do Jerozolimy.

3. Odwiedziny chorych ze spowiedzią i Komunią Św. Wielkanocną  w Wielką Środę –  8 kwietnia !  Ze względu jednak na stan pandemii  „koronawirusa”  odwiedzimy tylko tych Chorych, którzy zostaną zgłoszeni telefonicznie (58 683 60 00)  do Wielkiego Wtorku  włącznie! Odwiedziny zgłoszonych telefonicznie chorych w godzinach przedpołudniowych.

4. W tym tygodniu  przedświąteczna spowiedź święta: – w dni powszednie dodatkowo od 1600– 1730  (na dzwonek przy furtce do plebanii).  Natomiast pół godziny przed Mszą św. zarówno w niedziele jaki i w dni powszednie zawsze była i jest okazja do spowiedzi św.
Pamiętajmy jednak o tym, że ze względu na stan epidemiczny oczekując na spowiedź nie wolno nam przekroczyć liczby 5 osób, i oczekujący mają zachować odpowiednią odległość od siebie (co najmniej 1,5 – 2 metry)!

5. Msze św.w niedziele i w dni powszednie bez zmian. Do uczestnictwa w liturgii Mszy św. w kościele zapraszamy tylko przedstawicieli rodziny, która zamówiła intencję z zachowaniem rozporządzenia Ministerstwa, czyli nie więcej niż 5 osób.
Do kościoła w Trutnowach wchodzimy wejściem głównym, do kościoła w Wróblewie wejściem przy zakrystii.
Pozostałych wiernych prosimy o modlitwę w domach, biorąc udział w Mszy św. transmitowanej w telewizji, radiu czy internecie.

Pamiętajmy:

„Pan da siłę Swojemu Ludowi.
     Pan da Swojemu Ludowi błogosławieństwo i moc”!

Niedziela: – 29. 03.
830 + Stanisławę Miazgowicz
1030 (Wróblewo) ++ Rodziców: Monikę i Piotra oraz Dziadków: Martę i Jakuba
1200 ++ Rozalię, Stanisława, Kazimierza, Wiktorię, Wawrzyńca oraz zmarłych z rodziny Kosmalów i Figatów