Ogłoszenia Duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła – 14. 06. 2020 r.

1.  Dzisiaj przypada XI Niedziela Zwykła.
  1.  Za dwa tygodnie – w poniedziałek, 29. 06. br. – przypada w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci Św. Apostołów Piotra i Pawła, głównych patronów naszej parafii.
    Uroczystą  Sumę Parafialną wraz z Procesją Eucharystyczną odprawimy o g. 1800 !
  1.  W tym tygodniu w „Kalendarzu Liturgicznym” będziemy obchodzili:
    – w środę – wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika;
    w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa;
    – w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  1.  Trwa oktawauroczystości  „Bożego Ciała”. Dzisiaj procesja po Mszy św. o g. 1200. Jutro po Mszy św. o g. 830; w pozostałe dni po Mszy św. o g. 1800. Na zakończenie oktawy – w czwartek – poświęcenie wianków.
  1.  W piątek – z racji uroczystości Najświętszego Serca Pana nie obowiązuje post i wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
  1.  We wtorek – po wieczornej Mszy św. o g. 1800– na próbę zapraszamy dzieci komunijne.
    Przypominamy także, że przyjęcie dzieci do  I Komunii Św. w naszej parafii odbędzie się w niedzielę – 28 czerwca – o g. 1200 !!!
  1.  Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina P. Karnat – Zonek. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”!  Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypada rodzinie P. Łobaczewska – Kozieł.
  1.  Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa Niedzielnego”.

Niedziela: – 14. 06. – (XI Niedziela Zwykła)
830 ++ Rodziców: Anastazję, Jana, Stanisława i Bolesława Treder
1030 (Wróblewo) + syna Piotra Brylowskiego
1200 ++ zmarłych z rodziny: Łobaczewskich i Łukasiewiczów