Ogłoszenia Duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła – 21. 06. 2020 r.

1. Za tydzień – w poniedziałek, 29 czerwca – w naszej parafii będziemy przeżywali uroczystość odpustową ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Uroczysta suma wraz z procesją zostanie odprawiona o g. 1800!!!

2. Przypominamy, że do końca czerwca po wieczornej Mszy św. odprawiamy nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – „Czerwcowe”.

3. W tym tygodniu w „Kalendarzu Liturgicznym” będziemy obchodzili:
– w środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela;
– w czwartek wspomnienie Bł. Doroty z Mątów;
– w sobotę wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy.

4. W przyszłą niedzielę – 28 czerwca – będziemy w naszej parafii obchodzili uroczystość I Komunii Świętej. Msze św. odprawimy o g. 830; o g. 1000 w Wróblewie i o g. 1200 uroczystość I Komunii Świętej.
Próba przygotowująca dzieci do uroczystości odbędzie się w poniedziałek o g. 1700!!!

5. W przyszły czwartek Msza św. w Wróblewie zostanie wyjątkowo odprawiona przed południem o g. 1100 !!! Po Mszy św. odprawimy nabożeństwo „Czerwcowe” ku czci N. Serca Pana Jezusa.

6. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała”. Dziękujemy wszystkim, którzy przystroili swoje domy. Za piękne procesje w czasie oktawy Bożego Ciała dziękujemy dzieciom, młodzieży, ministrantom i pocztom sztandarowym. Dziękujemy Paniom, które przygotowały „Kwiatuszki” i nimi się opiekowały.
Wszystkim biorącym udział w procesjach składamy serdeczne „Bóg zapłać” !

7. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina P. Kozieł – Łobaczewska. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać! Na następny tydzień przygotowanie  kościoła przypada rodzicom dzieci komunijnych.

8. Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa Niedzielnego”.

9. Zmarła śp. Ewa Mokwa, zam. Wróblewo. Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek o g. 1100 w Trutnowach. Przeżyła 60 lat. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.
                                                      Wieczny odpoczynek …

Niedziela: – 21. 06. – (XII Niedziela Zwykła)
830 ++ Janinę, Bronisława Tymoszuk
1030 (Wróblewo) ++ Dziadków: Julię i Ignacego Kramków