Występ chórów

IMG_3100W niedzielę 2 lutego 2014 roku w Naszym Kościele gościły dwa chóry: Męskiego Towarzystwa Śpiewaczego „Gryf” z Trąbek Wielkich pod dyrekcją pana Eugeniusza Jasińskiego oraz chór „Rapsodia” z Żuławskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich pod dyrekcją Pani Bożeny Kozickiej.

Ostatnia możliwość tego roku liturgicznego, kiedy piękno kolęd jest jeszcze obecne w Naszych kościołach, została uświetniona przez dwa zespoły wokalne, które profesjonalnym śpiewem wspierały liturgię Mszy Świętej.

Po zakończeniu Mszy mieliśmy okazję wysłuchać krótkich występów, oczywiście utrzymanych w tonacji Świąt Bożego Narodzenia.

Za możliwość wsłuchania się w kolędowe brzmienia chórom „Rapsodia” i „Gryf” składamy serdeczne podziękowania, licząc, że jeszcze wielokrotnie będziemy mieli możliwość gościć ich w progach naszej Świątyni.