OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 06 LIPCA 2014 R.

1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim Drogim Parafian za udział i pobożne przeżycie w minioną niedzielę odpustu parafialnego. Wyrażam wdzięczność za przygotowanie świątyni. Słowa wdzięczności kieruje do naszej scholii pod kierunkiem Pana Zbigniewa Korytnickiego za uświetnienie śpiewem uroczystości. Dziękuję ministrantom, Panom niosącym baldachim, tubę, dzieciom sypiącym kwiatki, noszącym poduszki i Pani Jagodzie Prusak za opiekę nad dziećmi. Dziękuję Panu organiście Maćkowi, lektorom i dzieciom niosącym dary wraz z Panią Renatą Olechnowicz czuwającą nad wszystkim. Składam podziękowanie  za przygotowanie  festynu odpustowego i wszystkiego co z nim się wiązało: Pani Sołtys Bożenie Myszk, Pani Sołtys Renacie Olechnowicz wraz z młodzieżą z Anglii, Pani Alicji Wesołowskiej, Pani Agnieszce Miśkiewicz, Pani Katarzynie Sikora, Pani Sabinie Kozyra, Państwu Jagodzie i Sławomirowi Prusak, Panu Zbigniewowi Solarz i wszystkim, których nie wymieniłem, a którzy włożyli wiele trudu, by to nasze parafialne święto miało radosny wymiar. „Bóg zapłać!” Paniom za upieczenie smacznych ciast. Dziękuję także za dary złożone na plebanii na poczęstunek dla kapłanów.  Wszystkim za wszelką pomoc składam z serca płynące „Bóg zapłać”.
  2. Zapowiedzi przedślubne .                                                                                                       Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:                                                         Daria Wojtyńska, panna, zam. w Kiezmarku, ul. Wiślana  i Bartosz Młynarski, kawaler, zam. w Trutnowach, Aleja Lip     /zapowiedź druga/
  3. W tym tygodniu Msze św. będą sprawowane  w następujących intencjach: w niedzielę:                                                                                                                               o godz. 8.30-za + Jana i Irenę Grabowskich                                                                           o godz. 12.00 – za ++ Mariana, Helenę i Romana                                                                     o godz.10.30 – za ++Julię i Ignacego Kramek                                                                        w środę :                                                                                                                                    o godz.  18.00 –o potrzebne łaski i powrót do zdrowia dla Teresy-intencja od Żywego Różańca                                                                                                                                     w piątek                                                                                                                                      o godz. 18.00 –  intencja wolna                                                                                              w sobotę:                                                                                                                                    o godz. 17.00 – Msza św. z chrztem Stanisława Kerner                                                         w następną niedzielę (13.07)                                                                                                    o godz. 8.30-za + Tadeusza i za ++ z rodziny Szymańskich                                                    o godz. 12.00 – za ++ Stanisława i Franciszkę oraz Józefę i Andrzeja                                    o godz.10.30 – za +Irmę Dombrowską w 9 rocznicę śmierci.
  4. Pragnę poinformować, że na remont dachu naszej świątyni zebraliśmy 26.496,13 zł. W następną niedzielę przy wyjściu z kościoła zbiórka na ten cel. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!
  5. Na dzisiejszą niedzielę kościół został posprzątany staraniem rodziny  wczorajszych nowożeńców.  Za troskę o piękno świątyni i kwiaty serdecznie dziękuję „Bóg zapłać!” W tym tygodniu  proszę o posprzątanie rodzinę Pana Edwarda Drozdowskiego.