OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ –07 WRZEŚNIA 2014 R.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I-komunii św. zapraszam w środę o godz. 18.00 do  kościoła w Trutnowach na Mszę św., a po Niej na spotkanie.  Obecność rodziców obowiązkowa.
  2. Należących do naszej parafialnej scholii i wszystkich, którzy chcieliby śpiewać na chwałę Panu Bogu zapraszam w czwartek na godz. 18.30 na próbę do kościoła w Trutnowach.
  3. W najbliższą sobotę 13 września o godz. 13.00 w kościele w Koźlinach  zostanie odprawiona Msza św. dożynkowa gminy Suchy Dąb. Po Mszy św. bogaty program uroczystości dożynkowej przed świetlicą wiejską w Koźlinach, na który zaprasza  Pani Wójt Gminy Suchy Dąb. Nasze parafialne dożynki odbędą się sobotę 27.09.br. i rozpoczną się Mszą św. o godz. 16.00.
  4. W tym tygodniu Msze św. będą sprawowane  w następujących intencjach:
    • dzisiaj w niedzielę:
      • o godz. 8.30- za++ Dorotę, Zdzisława, Krzysztofa
      • o godz. 12.00 –za + Grzegorza Miazgowicza
      • godz.10.30 (we Wróblewie) – dziękczynna za tegoroczne plony ziemi
    • w środę: o godz.  18.00– intencja wolna
    • w czwartek;  o godz. 18.00(we Wróblewie) – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nowożeńców Aleksandry i Marcina Stolarskich
    • w piątek:
    • o godz. 18.00 – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nowożeńców Darii i Arkadiusza Ciszewskich
    • o godz. 19.00 (we Wróblewie) –za +Klarę Pitucha w I-rocznicę śmierci
    • w następną niedzielę (14.09.br.):
      • o godz. 8.30- za++Czesława, Józefę i Albina
      • o godz. 12.00 –za ++ Józefę i Andrzeja oraz Franciszkę i Stanisława
      • godz.10.30 – za ++Stanisławę, Wincentego i Józefa
  5. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Lichenia w dniu  04.października br. (sobota). Koszt 80 zł. Zapisy u Ks. Proboszcza.
  6. W następna niedzielę zbiórka przy wejściu do kościoła na remont świątyni –dach i malowanie  ścian.
  7. Jak widzimy, rozpoczęliśmy prace przy odnawianiu ścian naszej świątyni. Dziękuję za podjęte prace Panu Andrzejowi Bednarczykowi. Zwracam się z prośba do Panów, którzy mogli by pomóc przy tych pracach. Chętnych zapraszam w poniedziałek na godz. 10.00. do kościoła.
  8. Na dzisiejszą niedzielę kościół został posprzątany staraniem rodziny Pana Piotra Szerszeń. Za troskę o świątynię serdeczne „Bóg zapłać!”. Na najbliższą niedzielę proszę o przygotowanie świątyni rodzinę Pani Bożeny Fąfara.