OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 05 PAŹDZIERNIKA 2014 R.

1. Nabożeństwo Różańcowe  w tym tygodniu będzie w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz.17.00 a w sobotę o godz. 16.00, w czwartek we Wróblewie o godz. 17.00.  Dzieci zapraszam w środę i piątek a młodzież we wtorek i piątek. Różaniec Rodzinny w niedzielę 20 minut przed każdą Mszą św. Serdecznie zapraszam.
  2. Przypominam, że trwa konkurs na najładniejszy, najbardziej pomysłowy różaniec wykonany przez dzieci z całą rodziną. Różance przynosimy do kościoła od jutra. Przewidziane interesujące nagrody dla wszystkich.
  3. Dzieci przygotowujące się do I-komunii św. będą miały katechezę w sobotę o godz. 9.30.
  4. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na katechezę sakramentalną  w piątek o godz. 16.00.
  5. W tym tygodniu Msze św. będą sprawowane  w następujących intencjach:
    • dzisiaj w niedzielę:
      • o godz. 8.30za + Annę Gonsiorowską
      • o godz.12.00 – za ++rodziców Helenę i Franciszka Wolszczak oraz za             zmarłych z rodziny.
      • godz.10.30(we Wróblewie)  – za ++Krzysztofa, Stefanię i Franciszka

• w poniedziałek o godz. 17.00 – intencja wolna
    • we  wtorek:  o godz.  17.00 – intencja wolna
    • w środę: o godz.  17.00- za++Edwarda Jurek, Stanisława Kopeć, Stanisława Bednarczyk
    • w czwartek;  o godz. 17.00(we Wróblewie) – intencja wolna
    • w piątek; o godz. 17.00 – za+Ks. Prob. Romana Kempistego w 12 rocznicę śmierci
    • w sobotę: o godz. 16.00- Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Krystyny i Józefa Brylowskich z racji 35-rocznicy ślubu
    • w następną niedzielę (12.10.br.):

o godz. 8.30za ++ Zofię (w 31 rocz. śmierci) i Jana Szczepańskich

o godz. 12.00 – za ++Gerarda Zonek, +rodziców z obojga stron oraz za+        Ewelinę Kołodziejczak

o godz.10.30 –  /rezerwacja rodzina  Bendzmer/

6. W następną niedzielę 12.10.br przeżywać będziemy XIV Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II- Świętymi bądźcie.”. W tym dniu tradycyjna ogólnopolska zbiórka na  rzecz Fundacji Działo Nowego Tysiąclecia.
  7. Na dzisiejszą niedzielę kościół został posprzątany przez rodzinę  Pani Maryli Mehring. Za troskę o świątynię składam serdeczne „Bóg zapłać!”. Na najbliższą niedzielę proszę o przygotowanie świątyni rodzinę  Pani Władysławy Duszyńskiej.