OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU – 14 GRUDNIA 2014 R.

1. Zapraszamy  wszystkich na Msze św. roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny w dni powszednie  (od poniedziałku do piątku) o godz. 17.00, a w sobotę o godz. 16.00, zaś we Wróblewie w czwartek o godz. 18.00.  Dzieci na roraty przynoszą ze sobą lampiony i papierowe serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami.                                                                                2. Przypominam, że tradycyjna spowiedź przedświąteczna w naszej parafii  będzie w czwartek tj. 18 grudnia o godz. 17.30 we Wróblewie a o godz.18.00.w Trutnowach. W piątek spowiedź we Wocławach, a w sobotę w Cedrach Wielkich.                                                                3. W tym tygodniu Msze św. będą sprawowane  w następujących intencjach:
•  dzisiaj w niedzielę:                                                                                                                         o godz. 8.30- za +Czesława Łapkowskiego                                                                                        o godz. 12.00 – o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Krystyna   Owsianka z okazji 66-tych urodzin                                                                                                                        o godz.10.30( Wróblewo) –  intencja wolna

• ·w poniedziałek: o godz. 17.00 – intencja wolna
    • ·we  wtorek:   o godz.  17.00- intencja wolna
    • ·w środę: o godz.  17.00- intencja wolna
    • ·w czwartek;  o godz. 17.00- intencja wolna                                                               o godz. 18.00 (we Wróblewie) – intencja wolna
  • · w piątek: o godz.  17.00- o Boże błog dla Moniki i Zbyszka z okazji       urodzin
  • · w sobotę: o godz. 14.00-Msza św. z chrztem Elizy Mańkiewicz                                    o godz. 16.00- intencja wolna
  • w następną niedzielę (21.12.br.):
    • o godz. 8.30- za ++ Józefę, Stefana, Edwarda, Kazimierza JUREK
    • o godz. 12.00 –za ++ Jadwigę i Kazimierza Jamróz oraz ++ Józefę i Bronisława Borkowskich
      o godz.10.30( Wróblewo) –intencja wolna

4. Pragnę już dziś poinformować, że święta rozpoczniemy najpierw pasterką o godz. 22.00 we Wróblewie a potem o północy w kościele parafialnym. W pierwszy dzień świąt będzie jeszcze Msza św. o godz. 12.00 w Trutnowach. W drugi dzień świąt- Msze św. tak jak w niedzielę.

5. Serdecznie zapraszam na jasełka o Bożym Narodzeniu, które przygotowała nasza schola w pierwszy dzień świat  na godz. 16.00 do kościoła parafialnego.

6. Zaraz po świętach rozpocznie się w naszej parafii wizyta duszpasterska czyli kolęda według następującego porządku:

• w  sobotę 27.XII: Wróblewo, od godz.10.00 (od Rodziny Kwaśnica do Rodziny Benedyk)
  • w poniedziałek 29.XII: od godz. 12.00 (od Rodziny Grabarek, Pacholskich, Pawłowicz itd. do Rodziny Czeczotko).
  • we wtorek 30.XII: Stanisławowo od godz. 12.00  (początek u Rodziny Czech).

Szczegółowy program kolędy jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i na naszej parafialnej stronie internetowej (parafiatrutnowy.pl).

7. W zakrystii można nabyć jeszcze świece Caritasu z Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Małe świece są po 6 zł a duże po -16 zł.

8. Na dzisiejszą niedzielę kościół został posprzątany przez rodzinę Prabuckich. Za wszelkie przejawy troski o świątynię serdecznie dziękuję. Na najbliższą niedzielę proszę o przygotowanie świątyni przez rodzinę nowożeńców.