OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 18 STYCZNIA 2015 R.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • w środę: wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, dzień babci;
  • w sobotę: wspomnienie  św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;

2. Wizyta duszpasterska czyli kolęda w tym tygodniu wg następującego porządku:

• w poniedziałek (19.01.) Miłocin od godz. 13.00 (bloki 1,3,5,7);
  • we wtorek (20.01.)) Miłocin od godz. 15.00 ( od Pani Stanisławy Gryglewicz do Pana Marka Koczaja);
  • w środę (21.01.) Miłocin od godz. 10.00 (blok 9 i domy po lewej stronie                                                                             głównej ulicy);
  • w czwartek(22.01) Miłocin od godz. 10.00 (Dom podcieniowy i domy w pobliżu Zakładu Rolnego);

Jeśli ktoś został pominięty lub nie mógł przyjąć kapłana w wyznaczonym czasie może to uczynić w najbliższych dniach. Osoby takie proszę o skontaktowanie się po Mszy św.

3. W tym tygodniu Msze św. będą sprawowane  w następujących intencjach:

• w sobotę:
  • o godz. 17.00- w intencji dzieci: o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla córki Oli i syna Marka z rodziną.
  • · w następną niedzielę (25.01.2014.):

o godz. 8.30 – za ++ Jadwigę i Stanisława KUŹNIK

o godz. 12.00 za +Leszka Czarnul w rocznicę śmierci

o godz. 10.30 (Wróblewo) –za ++Magdalenę, Franciszka, Jana, Martę.

4. Na dzisiejszą niedzielę kościół został posprzątany przez rodzinę Pan Jarosława Karnat. Za wszelkie przejawy troski o świątynię serdecznie dziękuję. Na najbliższą niedzielę proszę o przygotowanie świątyni przez rodzinę Pana Stanisława Maliszczak.