Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła – 13. 11. 2016 r.

1. W przyszłą niedzielę – ostatnią niedzielę „Roku Kościelnego” – przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu uroczystym aktem przyjmiemy Jezusa Chrystusa na Króla i Pana. Forma najbardziej uroczysta odbędzie się po Mszy św. o g. 1200!
  2. Jezus Chrystus Król  patronuje także Gdańskiemu Seminarium Duchownemu.  Dlatego wspieramy nasze Seminarium nie tylko modlitwą, ale także ofiarą materialną. Zbiórka w naszej parafii na ten cel odbędzie się w niedzielę 04.12. br.
  3. Podobnie jak w roku ubiegłym opłatek wigilijny do naszych domów rozniosą Panie i Panowie, którzy zbierają ofiary na potrzeby naszej parafii. Opłatek zostanie dostarczony każdej rodzinie. W razie czyjejś nieobecności w domu, będzie można nabyć w naszej zakrystii lub w biurze parafialnym.
  4.    Dzisiaj przed kościołami w całej Polsce odbywa się zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc Kościołowi Prześladowanemu. W tym roku przeznaczona jest na potrzeby chrześcijan w Iraku!
  5. Ostatnią – IV Mszę Św. Wspólną za Zmarłych – odprawimy w naszej parafii w piątek o g. 1700
  6. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina
  7. Mirosława i Joanny Karnat. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”! Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypada rodzinie P. Tomasza i Marzeny Oleksy.
  8.   Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa Niedzielnego”.

Niedziela:– 13. 11.
830++ zmarłych z rodziny Bzdzikot i Boryczka
1030 (Wróblewo) Czesława Lewek w 10 r. śmierci
1200 ++  męża i ojca Stanisława Murzyn w 5 r. śmierci