Występ scholi Cantate Deo

26 listopada 2016 roku schola Cantate Deo z Naszej parafii po raz trzeci wystąpiła na Koncercie ku czci Św. Cecylii.

Od 12 lat koncert jest organizowany przez ks. Przemysława Kalickiego, w którym biorą udział zespoły i wykonawcy śpiewający pieśni i piosenki religijne. Koncert odbywa się zawsze w okolicach 22 – go listopada, czyli dnia imienin Cecylii, ponieważ Święta Cecylia jest patronką muzyki kościelnej.

Schola zaśpiewała 2 piosenki: „Podaruj mi Panie” i „Niechaj zstąpi Duch Twój”.
Jak zawsze brawurowo wykonane piosenki bardzo się podobały publiczności, i jak mówili niektórzy „byliśmy scholą, która wyróżniała się na tle innych”. Dziękujemy za ciepłe słowa, oraz szczególnie dziękujemy ks. Przemysławowi Kalickiemu – za zorganizowanie tego fantastycznego przedsięwzięcia – Bóg zapłać.

Powyżej pamiątkowy dyplom, a poniżej film z występu. Dalej kilka zdjęć.