Urodziny Proboszcza

????????????????

Sobotnia msza święta – odprawiana z formularza niedzielnego miała szczególny charakter.

1 września, to dzień wielu rocznic, zwłaszcza wybuchu II wojny światowej. Jednak w Naszej Parafii, to również dzień radosny, ponieważ możemy świętować rocznicę urodzin Naszego Proboszcza. Choć sam przyznał się, która to rocznica, jednak na potrzeby tego wpisu – ustalmy, że „jakiś czas po pełnoletności”.
Po zakończonej liturgii nie obyło się beż podziękowań i życzeń, również w autorskiej wersji Naszego organisty Pana Wojciecha, wyśpiewanych wspólnie z wiernymi.
Włączając się w to co zostało wypowiedziane przy ołtarzu, życzymy Proboszczowi zwłaszcza dużo zdrowia, aby mógł wspierać nas w drodze do Boga jeszcze długie lata w dobrym samopoczuciu. Życzymy również wytrwałości i sił w pełnieniu posługi kapłańskiej, zwłaszcza przed kolejnymi wyzwaniami, jak na przykład odbudowa wieży kościelnej.
Ksiądz Proboszcz, dziękując za życzenia zapewnił, że modli się za Nas, prosząc jednocześnie, aby wspierać go Naszą modlitwą, o czym zapewniamy.
Szczęść Boże Księże Proboszczu.