Ogłoszenia Duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła – 23. 09. 2018 r..

1. Dzisiaj przypada XXV Niedziela Zwykła „w Ciągu Roku”. Dzisiaj także w łączności z XXXIV Ogólnopolską Pielgrzymką Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę we wszystkich parafiach w Polsce odnawiamy przysięgę małżeńską i modlimy się w intencji polskich rodzin.

2. W tym tygodniu w „Kalendarzu Liturgicznym” będziemy obchodzili:
w czwartek – wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, prezbitera;
w piątek – wspomnienie Św. Wacława, męczennika;
w sobotę – święto Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała;
Msze św. w tych dniach odprawimy jak w dni powszednie!

3. Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy na Mszę św. dzisiaj o g. 1200. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne w naszym kościele, dotyczące przyszłorocznej uroczystości I Komunii Św.!

4. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w piątek – 5. października – po Mszy św. o g. 1800!

5. Panu Bogu Wszechmogącemu, w Trójcy Św. Jedynemu, niech będą dzięki za tegoroczne zbiory i za „dar życia” każdego rolnika. Dziękujemy wszystkim rolnikom za ich codzienny trud i ciężką pracę. Nade wszystko dziękujemy tym, którzy wzięli udział we Mszach św. dziękczynnych „Po zbiorach”. Dziękujemy za wykonanie pięknych „wieńców (koron) żniwnych” i za dary ofiarne. Mieszkańcom sołectw: Miłocin, Stanisławowo, Trutnowy i Wróblewo dziękujemy także za zebrane ofiary pieniężne, przeznaczone na odprawienie „Mszy św. dziękczynnych po zbiorach”.
Na ręce Pani Sołtys Jagody składamy podziękowanie dla organizatorów spotkania dożynkowego na naszym parkingu. „Bóg zapłać” Wam wszystkim!

6. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina P. Marii i Tadeusza Nowomiejskich. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”. Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypada rodzinie Państwa Miazgowicz.

7. Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa Niedzielnego”.

8. Zmarła śp. Aniela Sulej, zamieszkała Miłocin 12.  Przeżyła blisko 95 lat.  Polećmy ją miłosierdziu Bożemu.
                Wieczny odpoczynek …

Intencje Mszy świętych

Niedziela:– 23. 09.
830 ++  Dorotę, Zdzisława, Krzysztofa
1030 (Wróblewo) + Krzysztofa w 15 r. śmierci
1200 ++ Sylwestra, Paulinę, Mikołaja, Władysława Bałaszów oraz Jadwigę i Piotra Bandzarewicz

Poniedziałek:– 24. 09.
! 730 o Boże błog. i opiekę oraz o łaskę zdrowia dla Doroty Karnikowskiej

Wtorek:– 25. 09.
! 730 o łaskę zdrowia i opiekę MB dla siostry Barbary

Środa:– 26. 09.
1800 ++ zmarłych z rodziny Narwid i Zieniewicz

Czwartek:– 27. 09.
1800 (Wróblewo) o szczęśliwy zabieg i łaskę zdrowia dla Elżbiety

Piątek:– 28. 09.
1800 o łaskę zdrowia, Boże błog. i opiekę dla Adama Wróbel i jego całej rodziny

Sobota:– 29. 09.
1800 ++ mamę Franciszkę w 25 r. śmierci, ojca Franciszka Kowalskich oraz dziadków z obojga stron

Niedziela:– 30. 09.
830 ++ rodziców chrzestnych Annę i Józefa
1030 (Wróblewo) dzięk. w I r. ślubu Aleksandry i Sebastiana Grzyb  –  CHRZEST: Kacper
1200 ++ Lotara, Martę, Marię, Małgorzatę i Monikę Cyszke