Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXI Niedziela Zwykła – 04.11.2018 r

1. Dzisiaj przypada XXXI Niedziela Zwykła. Przypominamy, że miesiącu listopadzie w sposób szczególny pamiętamy w naszych modlitwach o tych, którzy nas wyprzedzili w drodze do „Niebieskiej Ojczyzny”.

2. Godziny odprawiania Mszy św. wieczornych (po zmianie czasu) nie ulegną zmianie !!! będziemy je nadal odprawiali w dni powszednie od wtorku do soboty o godzinie 1800 !
W poniedziałki Msza św. – jak dotychczas – o g. 830.

3. I Msza św. wspólna za zmarłych w naszej parafii zostanie odprawiona we wtorek  –  6 listopada – o  g. 1800  w Trutnowach.  Następne  „Msze św. wspólne za Zmarłych” odprawiane będą w kolejne wtorki listopada o g. 1800. Do tego czasu możemy jeszcze składać kartki na Msze św. wspólne i wypominki.

4. W niedzielę  – 11 listopada – przypada „Narodowe Święto Niepodległości”.  W naszej parafii będziemy się modlili  „ZA  NASZĄ OJCZYZNĘ”  we Mszy św. w sobotę (10. 11.) o g. 1800Ta Msza św. jak zawsze jest już odprawiana z formularza niedzielnego!

5. W tym tygodniu w „Kalendarzu Liturgicznym”  będziemy obchodzili:
– w piątek: ŚWIETO  Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
– w sobotę: wspomnienie  Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

6. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia uroczyści Wszystkich Świętych na naszym parafialnym cmentarzu. Dziękujemy za przygotowanie agregatu prądotwórczego, nagłośnienia oraz ołtarza na cmentarzu. Naszym Panom dziękujemy także za zebranie „tacy” na wieżę, a dobrodziejom za złożone ofiary! Dziękujemy Kapłanom, Panu Organiście i Służbie Liturgicznej za upiększenie wspólnej modlitwy. Dziękujemy wszystkim i składamy im staropolskie  „Bóg zapłać”!!!

7. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym Tygodniu przygotowała rodzina P. Dominika i Barbary Sagerman. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”! Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypada rodzinie P. Marii Czerepak.

8. Ministranci rozprowadzają nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

Niedziela:– 04. 11.
 + Czesława Prusak  w  2 r. śmierci
1030 (Wróblewo) dziękczynna w  1 r. ślubu Katarzyny i Wojciecha
1200 ++ Mirosława, Mariannę, Wacława oraz wszystkich zmarłych z rodziny