Ogłoszenia Duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła – 18.09.2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna „Tydzień Misyjny”, który w tym roku obchodzimy pod hasłem „Oto ja, poślij mnie”. W ciągu całego tygodnia w czasie Mszy św. i nabożeństw różańcowych będziemy się modlili w intencji misji.

2. W niedzielę – 1 listopada – przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. wg. zwykłego porządku niedzielnego. Msza św. na cmentarzu parafialnym ?!

3. W poniedziałek – 2 listopada – przypada Dzień Zaduszny Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Przypominamy, że w tym dniu można uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących pod zwykłymi warunkami. Również w dniach od 3 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny przez pobożne nawiedzenie cmentarza i dowolną modlitwę za zmarłych. Msze św. w „Dzień Zaduszny” odprawimy: o g. 900 i o g. 1800 w Trutnowach; oraz o g. 1600 w Wróblewie !

4. „Msze św. wspólne – zbiorowe” za zmarłych będziemy odprawiali: 10; 17; 19 (Wróblewo); oraz 24 listopada o g. 1800 !

5. Dzisiaj po Mszy św. o g. 1200 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św.
Natomiast spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w piątek, po wieczornej Mszy św. i „Różańcu” o g. 1800 !

6. Nabożeństwo Różańcowe w dni powszednie po Mszy św. o g. 1800 w niedziele Różaniec 20 minut przed każdą Mszą św.

7. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina P. Mirosława i Joanny Karnat. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”! Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypada rodzinie P. Tomasza i Marzeny Oleksy.

8. Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa niedzielnego”.

9. Pod chórem na stoliku są wyłożone kartki:
– oddzielne na „wypominki – zdrowaśki”;
– oddzielne na „Msze św. wspólne – zbiorowe”.

Niedziela: – 18. 10. – (XXIX Niedziela Zwykła)
830 ++ Rodziców: Jana, Anastazję oraz Stanisława i Bolesława Treder
1030 (Wróblewo) dzięk. w 3 r. ślubu Katarzyny i Wojciecha Pasternak oraz w I r. urodzin ich córeczki Ani Dorotki
1200 ++ Mariana Ciszkowskiego w 40 r. śmierci; Annę Ciszkowską; Władysława Ciszkowskiego oraz Ryszarda Matuśkiewicza