Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła – 25.09.2022 r.

1. Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła – obchodzimy 108 Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
W naszych modlitwach pamiętajmy o Polakach na emigracji. Otoczmy modlitwą także tych, którzy przybyli do naszego kraju zza wschodniej granicy oraz migrantów i uchodźców na całym świecie.

2. Od soboty rozpoczyna się miesiąc październik, który jest miesiącem Różańca Św. Nabożeństwa Różańcowe” będziemy odprawiali: w dni powszednie różaniec w łączności z Mszą św. wieczorną o g. 1800W niedziele różaniec będziemy odmawiali 20 minut przed każdą Mszą św.

3. W „Kalendarzu Liturgicznym” będziemy w tym tygodniu obchodzili:
– we wtorek wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, Prezbitera;
– w środę wspomnienie Św. Wacława, męczennika;
– w czwartek Święto Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała;
– w piątek wspomnienie Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła;
– w sobotę wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.

4. W tym tygodniu z „Dni Eucharystycznych” przypada tylko Pierwsza Sobota miesiąca.
Naszych chorych odwiedzimy w piątek – 7. września – w godzinach przedpołudniowych.

5. Dzisiaj ogólnopolska pielgrzymka małżeństw i rodzin na Jasną Górę. Łączymy się z pielgrzymami w naszych modlitwach.

6. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina P. Krzysztofa i Sylwii Trzebiatowskich. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”! Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypadnie rodzinie P. Mieczysława i Józefy Sulej.

7. Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa Niedzielnego”.

Niedziela: – 25. 09. – (XXVI Niedziela Zwykła)
830 ++ Henryka i Genowefę Kudelskich oraz Jana i Konstancję Kamińskich
1030 (Wróblewo) Dziękczynna za 5 lat małżeństwa Katarzyny i Wojciecha oraz 3 urodziny Ani
1200 Dziękczynna w 30 r. ślubu Ireny i Zbigniewa z prośbą o Boże błog. dla całej ich rodziny
1330 (Wróblewo) „Dożynki Parafialne” dla Sołectwa: Wróblewo

830 Za Dusze w czyśćcu cierpiące …

1800 o Boże błog. i moc oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny Dombrowskich z Redy

1800 dziękczynna za szczęśliwy powrót do zdrowia małżonki Lucyny z prośbą o dalsze błog. Boże i potrzebne łaski

1800 (Wróblewo) o łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Ks. Proboszcza – int. od P. Wojciecha org.

1600 dzięk. w 50 lecie ślubu Barbary i Zygmunta Pyrkowskich
1800 + Marię Rymer – gregorianka – początek. (1)

830 + gregorianka (2)
1800 + Annę Gonsiorowską