OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA BOŻE NARODZENIE – 25 / 26 GRUDNIA 2014R

1. Z okazji Świąt pragnę złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia: wielu Łask od Bożej Dzieciny, zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt przeżytych w pokoju serca razem z najbliższymi. Bardzo proszę przekażcie te moje życzenia wszystkim chorym, cierpiącym pozostającym w domach czy szpitalach, pracującym poza granicami. Wesołych Świąt!
  2. W pierwszy dzień Świąt Msza św. tylko o godz. 12.00 a w drugi dzień Świąt jak w niedzielę.
  3. W dniu jutrzejszym (II dzień świąt) w Święto Świętego Szczepana – Msze św. jak w każdą  niedziele. Jutro też w całej Polsce zbierane są ofiary na rzecz Katolickiego Uniwersytety Lubelskiego. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na ten cel. Za złożone ofiary składamy serdeczne podziękowanie.
  4. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowanie żłóbka i  dekoracji naszej świątyni na Boże Narodzenie. Dziękuję Państwu Brylowskim i Chmurzyńskim za piękne choinki. Panu Markowi Gryglewiczowi, Sławomirowi Prusakowi, Andrzejowi Bednarczykowi i Ryszardowi Myszk oraz młodzieży i ministrantom za ustawienie i przystrojenie choinek i żłóbka.  Bóg zapłać!
  5. Serdecznie zapraszam dzisiaj ( w czwartek) na godz. 16.00 do kościoła parafialnego na jasełka o Bożym Narodzeniu.
  6. Wizytę duszpasterską czyli  kolędę – rozpoczynamy od soboty 27 grudnia według następującego porządku:
  • w  sobotę 27.XII: Wróblewo, od godz.10.00 (od Rodziny Kwaśnica do Rodziny Benedyk)
  • w poniedziałek 29.XII Wróblewo: od godz. 12.00 (od Rodziny Grabarek, Pacholskich, Pawłowicz itd. do Rodziny Dumara).
  • we wtorek 30.XII: Stanisławowo od godz. 12.00  (początek u Rodziny Czech).

Szczegółowy program kolędy jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i na naszej parafialnej stronie internetowej (parafiatrutnowy.pl)

7.Na Święta kościół został posprzątany przez rodzinę Pana Krzysztofa Kozieł.  Za wszelkie przejawy troski o świątynię serdecznie dziękuję. Na najbliższą niedzielę proszę o przygotowanie świątyni przez rodzinę Pani Teresy Wandas.