OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY – 28 GRUDNIA 2014 R.

1. W środę 31 grudnia będziemy przeżywać ostatni dzień roku kalendarzowego. W czasie wieczornej Mszy św. o godz. 16.00 będziemy dziękować za kończący się rok, przepraszać za zło i prosić o potrzebne łaski na Nowy 2015 Roku
  2. .W czwartek 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte o godz. 10.30 we Wróblewie i o godz. 12.00 w Trutnowach. Przypominam, że każdy katolik zobowiązany jest w tym dniu, do uczestnictwa we Mszy świętej. Rozpocznijmy Nowy Rok z Panem Bogiem!
  3. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I-piątek i I-sobota miesiąca. Spowiedź    w piątek od godz.16.30 –  17.00.
  4. Msza św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 17.00 w Trutnowach.
  5. Do chorych  udam się z posługą sakramentalną w piątek od godz. 12.00.
  6. Członków Żywego Różańca zapraszamy na modlitwę i wymianę tajemnic w  piątek  2 stycznia 2015 r. o godz. 17.00 do kościoła a potem na wspólne kolędowanie na plebanię.
  7. W tym tygodniu Msze św. będą sprawowane  w następujących intencjach:                    w środę 31.12.2014 r.o godz. 16.00 –dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jagody i Sławomira Prusak w rocznicę ślubu.                                        w Nowy Rok  01.01.2015 r.

10.30( W)- dziękczynna za miniony rok z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w Nowym 2015 Roku.                                                                                                         12.00 – intencja wolna                                                                                                          w piątek 02.01.2015 o godz.17.00 – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w Nowym Roku dla Wspólnoty Żywego Różańca                                                                             w następną niedzielę 04.01.2014                                                                                                 o godz. 8.30- za++ Jana, Bogumiłę, Andrzeja                                                                        o godz. 12.00 – za+ +Alfreda, Juliana, Antoniego Szczepańskiego                                      o godz.10.30( Wróblewo) – za ++ Magdalenę, Franciszka Myszk i Agnieszkę Hinz

8. Wizyta duszpasterska czyli kolęda w tym tygodniu wg następującego porządku:               Zwracam się z prośbą, by tak jak w latach poprzednich przyjechać po księdza.
    • jutro- w poniedziałek 29 grudnia –Wróblewo od godz. 12.00: (od Rodziny Grabarek do Rodziny Dumara);
    • we wtorek 30 grudnia, Stanisławowo od godz. 12.00: (początek u Rodziny Czech);
    • w sobotę, 3 stycznia- Trutnowy „dwójka” od godz. 10.00
  9. Informuję, że w miniony czwartek zebraliśmy na KUL 420, 20 zł. Bóg zapłać!
  10. Bardzo serdecznie dziękuję naszej scholii parafialnej za wystawienie w miniony czwartek pięknych jasełek o Bożym Narodzeniu a wszystkim przybyłym za obecność i wspólne kolędowanie.
  11. Na dzisiejszą niedzielę kościół został posprzątany przez rodzinę Pani Teresy Wandans. Za wszelkie przejawy troski o świątynię serdecznie dziękuję. Na najbliższą niedzielę proszę o przygotowanie świątyni przez rodzinę Pani Anieli Łobaczewskiej.