Ogłoszenia Duszpasterskie – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 02.O1.2022r.

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy w naszej archidiecezji nowennę w intencji rodzin. Inspiracją do modlitwy w domach rodzinnych i w kościele niech będzie broszurka ze „Słowem do Rodzin”, którą otrzymaliśmy od Ks. Abpa Tadeusza Wojdy. Uroczyste zakończenie nowenny nastąpi w przyszłą niedzielę o g. 1200Naszą modlitwę rozpoczniemy Sumą Parafialną, którą ofiarujemy w intencji wszystkich rodzin. Potem wystawienie Najśw. Sakramentu i ofiarowanie naszych rodzin Bogu w Trójcy Św. Jedynemu.

2. W czwartek – 6. 01. – przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Poświęcenie kredy po każdej Mszy św., które odprawimy tak jak w niedzielę.

3. Przez cały styczeń Msze św. w dni powszednie – podobnie jak było w latach przed pandemią – będziemy odprawiali o g. 830 z wyjątkiem sobót! W soboty Msze św. bez zmian – o g. 1800, ponieważ są to Msze św. odprawiane z formularza niedzielnego.

4. W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego.! W Liturgii kończy się okres Bożego Narodzenia, rozpoczyna się „Okres Zwykły” – w ciągu roku!

5. W tym tygodniu przypadają „Dni Eucharystyczne” : I Czwartek i I Piątek miesiąca. Naszych chorych odwiedzimy w I Piątek miesiąca Lutego.

6. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią – od 12 stycznia – w naszej parafii w ramach odwiedzin duszpasterskich („Kolęd”) – będziemy odprawiali Msze św. dla poszczególnych wiosek i ulic naszej parafii. Msze św. będą odprawiane zawsze o g. 1700! Szczegółowy plan podamy w przyszłą niedzielę.

7. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina P. Kozyra. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”. Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypadnie rodzinie P.

Niedziela: – 02. 01. – (II Niedziela po Narodzeniu Pańskim)
830 ++ Za Parafian
1030 (Wróblewo) ++ Franciszka Myszk w 15 r. śmierci oraz Magdalenę i Agnieszkę
1200 dziękczynna w 50 r. ślubu Reginy i Jerzego Tymoszuk