Ogłoszenia Duszpasterskie – V Niedziela Zwykła – 04. 02. 2024 r.

1. Dzisiaj przypada V Niedziela Zwykła.

2. W „Kalendarzu Liturgicznym” w bieżącym tygodniu będziemy obchodzili:
– jutro – wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy;
– we wtorek – wspomnienie Św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy;
– w sobotę –wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy.

3. Z racji przypadającego w VI Niedzielę Zwykłą (11. 02.) wspomnienia NMP z Lourdes przypominamy, że będziemy obchodzili w całym Kościele „XXXII Światowy Dzień Chorego”. Po każdej Mszy św. będzie okazja do przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.

4. W sobotę, 9 marca, odbędzie się Pielgrzymka maturzystów Archidiecezji Gdańskiej na Jasną Górę. Naszych parafian prosimy o łączność duchową i modlitewną z maturzystami mającymi przebywać przed Panią Jasnogórską.

5. Nasz kościół na pełnienie Eucharystii w nowym tygodniu przygotowała rodzina P. Renaty i Seweryna Ufnowskich. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”!
Na następny tydzień przygotowanie kościoła przypada rodzinie P. Kazimierza Sitarskiego.

6. Jutro – poniedziałek – od g. 1800 będziemy sprzątali w naszym kościele choinki oraz dekoracje świąteczne. O pomoc prosimy Panie i Panów, którzy przygotowali nasz kościół do świąt. Naszą prośbę kierujemy także do młodzieży – zwłaszcza tej – która ma w tym roku otrzymać sakrament bierzmowania!

7. Ministranci rozprowadzają nowy nr „Gościa niedzielnego”.

Niedziela: – 04. 02. – (V Niedziela Zwykła)
830 ++ Stefana, Józefę, Edwarda, Kazimierza, Eugeniusza Jurek 1030 (Wróblewo) dziękczynna w 90 r. urodzin Heleny Zawłowicz
1200 + Ewę Łepek w 30 dzień po śmierci

830 o szczęśliwą operację dla Ewy Bednarczyk